BlogHAIR

Zpět

Nahoře bez? Nikdy :)

Tady je můj vlastní letní plán.

 Letní slunce, mořská sůl a chlor z bazénů jsou pro vlasy stejně nebezpečné, jako pro pokožku. Ta má jednu výhodu, když ji nechráníme, jednoduše se spálí a máme po slunění. Vlasy si o ochranu říci neumí a než zpozorujeme, že jsou suché, bývá už pozdě.

Letos v létě budu své vlasy chránit opravdu dokonale. Redken připravil čtyři superprodukty a namixoval je tak, aby po celou dovolenou vlasy zářily zdravím a zůstaly dokonalým doplňkem plážového looku. Šampon Redken SUN dokáže rozpustit mořskou sůl a chlor z bazénů, který uvízl během koupání v mých vlnitých vlasech a v pokožce. Bez masky Redken SUN bych se neobešla, používám ji nejen na dovolené ale celé léto. Zaplaví moje vlasy obrovskou dávkou hydratace. Nejvíce musím vlasy chránit na pláži, bez ochrany by byly vysušené. Color Extend SUN sprej je opalovací fluid na vlasy s ochranou proti UV záření, krásně voní létem a po návratu domů se s ním těžko loučím. Pokud trávím léto ve městě, nejvíce využiji kombinaci SUN šampon a SUN kondicionér.

A každý měsíc si nezapomenu udělat čas na Chemistry. Je to nejvýkonnější „uzdravovač“  (nejen) dlouhých vlasů. Během 20 minut mi v salonu mé normální vlasy promění v krásně měkké, lesklé, prostě úžasné.

Hezké prázdniny vám přeje Jana Burdová

Váš kredit