Tým

Spolu s Vámi si naši kadeřníci plní své sny o dokonalých střizích a barvách bez kompromisů, které vychází z osobnosti lidí, pro které každý den pracujeme.

Jana Burdová

Hair Designer

Vaše očekávání je to, co ji zajímá, když spolu budete mluvit o Vašich vlasech. Přizpůsobí se Vaší osobnosti a spolu s Vámi navrhne řešení. Neslíbí Vám nic, co nebude schopná realizovat, přesto to někdy vypadá, že umí kouzla :) Má hluboké zkušenosti a zodpovědnost, Vy můžete zůstat v klidu – u ní jste v bezpečí.

main
1
2
3
4

Leona - Super Senior stylist

Znamení: Panna

Je výjimečná osobnost s uměním rozmazlovat, a to na příjemné profesionální úrovni, která jí je vlastní. Její silnou stránkou jsou padnoucí střihy, precizní Balayage a tvorba stylingu pro denní nošení. Díky svým masérským schopnostem se můžete těšit i na zážitkovou masáž hlavy při mytí vlasů. 
S Janou Burdovou spolupracuje čtyři roky.

Adéla - Super Junior stylist

Znamení: Panna

Pro svou pečlivost a samostatnost dostala příležitost spolupracovat s Janou Burdovou při vytváření barevných a melírovacích technik, zejména Balayage – a naučila se je super :) 
Pokud stříhá, dává přednost trendům a je kreativní. Ráda tvoří i pánské střihy. Každému klientovi i kolegům předává pozitivní energii.
S Janou Burdovou spolupracuje dva roky.

Lilia - Super Junior Stylist

Znamení:Váhy

Lili má za sebou čtrnáct let kadeřnické práce. Je velmi precizní a pečlivá. Ráda čistě a dobře barví. Je velmi kreativní v zaplétání dlouhých vlasů. Přejete-li si společenský účes nebo  make-up, svěřte se jí. Obojí umí skvěle.

Ema a Viki

Naše milé asistentky se postarají o Vaše přání

Odborně umyjí Vaše vlasy, ošetří je kúrou Chemistry a především Vám zpříjemní chvíle čekání s barvou. Jak? Příjemnou masáží rukou, parafínovým zábalem nebo zkrášlí Vaše nehty japonskou manikúrou P- Shine. Řekněte si o nabarvení obočí - umí to skvěle :).

 

 

David Hora

Znamení: Beran

Big Boss :)

Muž, který se postará o vše. Vyčaruje Vám speciální termín rezervace, rozmazluje klientky dobrou kávou a má stále dobrou náladu. Úsměv z tváře mu zmizí, jen když klient bez omluvy nepřijde na domluvenou rezervaci :) 
S Janou Burdovou spolupracuje deset let.

Zuzana - Junior manager

Znamení: Blíženec

Ráda Vám splní každé přání při Vaší osobní návštěvě v našem Studiu.  S úsměvem zařídí Vaši rezervaci. Obratem odpoví na emaily. Vytváří dobrou náladu a zachovává klid i když je ve Studiu tradiční odpolední špička :)

Jana Burdová - backstage

Art Director

Má na starosti vizi a strategie firmy. Pečuje o tým a rozvoj Studia. Publikuje odborné texty a píše články. Připravuje kolekce účesů a kadeřnická show. Spolupracuje na charitativních akcích Studia. Vede vzdělávání kadeřníků jako Art Designer Redken

Linda Radostová

Glamour by LR

Linda je tvůrce všech návrhů a realizací oděvního stylingu v našich projektech Proměny s Deníkem a Proměny s TV Nova.

Jako profesionální stylistka tvoří pod značkou „Glamour by LR“. Každý může vypadat skvěle, když zvolí správnou velikost oblečení, správnou barevnost a správný střih.“

 

Tereza - Super Senior stylist

Toho času na mateřské :)
Znamení: Rak

Ráda a dobře navrhuje změny barev a je vždy pozitivně naladěná. Přestože je velmi mladá, naučila se i klasické styly. Užít si můžete také spoustu pro Vás užitečných informací, jak pečovat o své vlasy. 
S Janou Burdovou spolupracuje čtyři roky.