Tým

Spolu s Vámi si naši kadeřníci plní své sny o dokonalých střizích a barvách bez kompromisů, které vychází z osobnosti lidí, pro které každý den pracujeme.

Jana Burdová

Hair Designer

Vaše očekávání je to, co ji zajímá, když spolu budete mluvit o Vašich vlasech. Přizpůsobí se Vaší osobnosti a spolu s Vámi navrhne řešení. Neslíbí Vám nic, co nebude schopná realizovat, přesto to někdy vypadá, že umí kouzla :) Má hluboké zkušenosti a zodpovědnost, Vy můžete zůstat v klidu – u ní jste v bezpečí.

main
1
2
3
4

Leona - Master Stylist

Znamení: Panna

Je výjimečná osobnost s uměním rozmazlovat, a to na příjemné profesionální úrovni, která jí je vlastní. Její silnou stránkou jsou padnoucí střihy, precizní Balayage a tvorba stylingu pro denní nošení. Díky svým masérským schopnostem se můžete těšit i na zážitkovou masáž hlavy při mytí vlasů. 
S Janou Burdovou spolupracuje šestým rokem.

Eliška - Master Stylist

Znamení: Beránek :)

Eliška je vyjímečná mladá kadeřnice, která má ráda profesionální výzvy. Má za sebou úspěch ve studentské soutěži. Je mimořádně empatická a najde Váš styl. Ráda čistě a dobře barví. Její Balayage a Air-touch patří ke špičkové profesionální kadeřnické práci. S Janou Burdovou pracuje už pátý rok rok. Od ledna 2022  byla 12 měsíců v tréninku pokročilých střihových technik. Splnila nejvyšší stupeň vzdělávání a od 31.1. pracuje na pozici Master Stylist 

Petra - Junior Stylist

Znamení: Ráček :)

Petra je od května v našem týmu vítaný člen týmu. Je to šikovná, mladá kadeřnice, na které je vidět, že ji její práce těší. Má za sebou první level vzdělání v základních střihových technikách pod supervizí Jany Burdové. Ráda precizně barví. Dokáže samostatně většinu zesvětlovacích technik. Petra teprve sbírá zkušenosti a proto potřebuje ke kvalitní práci maličko delší čas.  Ale bije v ní to správné kadeřnické srdce :)

 

Gábina - masérka - kosmetická terapeutka

Znamení: Račice :)

Gábina Vám pečlivě ošetří obličej, dekolt i tělo francouzskou kosmetikou Orlane. Požádejte ji o liftingovou masáž obličeje a za 90 minut Vám ubere několik let.  Poradí s domácí péčí pro Váš typ pleti.  Pokud Vás trápí záda, uvolní bolavá místa intenzivní  masáží. S detoxem celého těla pomůže správnou limfatickou masáží. Budete se cítit jako znovuzrozeni :)

David Hora

Znamení: Beran

Big Boss :)

Muž, který se postará o vše. Vyčaruje Vám speciální termín rezervace, rozmazluje klientky dobrou kávou a má stále dobrou náladu. Úsměv z tváře mu zmizí, jen když klient bez omluvy nepřijde na domluvenou rezervaci :) 
S Janou Burdovou spolupracuje deset let.

Jana Burdová - backstage

Art Director

Má na starosti vizi a strategie firmy. Pečuje o tým a rozvoj Studia. Publikuje odborné texty a píše články. Připravuje kolekce účesů a kadeřnická show. Spolupracuje na charitativních akcích Studia. Vede vzdělávání kadeřníků jako Art Designer Redken

Linda Radostová

Glamour by LR

Linda je tvůrce všech návrhů a realizací oděvního stylingu v našich projektech Proměny s Deníkem a Proměny s TV Nova.

Jako profesionální stylistka tvoří pod značkou „Glamour by LR“. Každý může vypadat skvěle, když zvolí správnou velikost oblečení, správnou barevnost a správný střih.“

 

Váš kredit