BlogHAIR

Zpět

Lucie je první z šesti žen, které uvidíte na stránkách Deníku v našich Proměnách.

První partner si vzal život a Lucie se musela těžce vypořádat s následky jeho rozhodnutí. Ani její druhý vztah nebyl šťastný, a přestože si s manželem v některých věcech rozuměla, nestačilo to a vše skončilo bolestným rozchodem. Jak sama říká, do vztahu dala vše a byla to špatná citová investice. Vše se podepsalo na jejím zdraví, potkala se s rakovinou, následovala operace a prodělala Toxoplasmózu. Její tělo ji zkrátka upozorňuje, že nežije v souladu se svou ženskou energií. Trvalé následky jako snížená imunita, astma a alergie, které ji trápí, jsou v těchto případech tak typické.Proměna„Když jsem vnímala Lucii na přihlašovací fotce, viděla jsem trochu zklamanou ženu, která, jako by říkala: „pozor na mě, se mnou se život nemazlí. Ani ode mne to nečekejte!“ Mám ráda výzvy a byla jsem ráda, že se s touto ženou mohu seznámit a pracovat s ní. Mluvily jsme spolu o tom, jaká je, aby proměna vycházela z ní. Po proměně nemá žena být někým jiným, ale konečně sama sebou. Lucie přizpůsobila svůj vzhled své nedostupnosti, je to jakési její brnění. Černá barva, delší vlasy, formální styl oblékání. Ale věděla jsem, že něco objevíme. A bylo Luciino kreativní srdce, které nás nakonec inspirovalo. Velice ráda a dobře kreslí a svou ženskou energii si realizuje v latinskoamerickém tanci.

Make-up Lucii sluší. i když běžně není zvyklá se líčit. Má pěkný tvar očí a výraznější stínování i rtěnka se Michaele povedly. Michaela Matejčiková s námi v proměnách pracuje poprvé a její úkol jsou dokonalé make-upy v přirozeném stylu každé ženy.  Lucie se líbila sobě tak moc, že se na sebe ani jednou nezamračila, naopak, užívala si selfíčka i profesionální fotografování s Milanem Stryjou, který je už stálým a oblíbeným spolutvůrcem Proměn. Před objektivem byla Lucka uvolněná a krásná. Z fotek je to vidět.

Tvůrci:

Produkce: Studio Jana Burdová   Photo: Milan Stryja/ www.milanstryja.com  Vlasy: Eliška Fáberová / www.janaburdova.cz    Make-up: Michaela Matejčiková/ www.michaela-makeup.com   Styling: Linda Radostová/ www.lindaradostova.cz 

Váš kredit