BlogHAIR

Zpět

Nová a revoluční péče Head-Lab od Malibu

MALIBU C HEAD LAB®

Malibu C je značka, která jako první v roce 1985 přišla na trh s wellness přípravky, které jsou založeny na patentovaných technologiích a vědeckých výzkumech s ohledem na životní prostředí. Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou pak opět nezatížené a zdravé! 

   

A jak to funguje?

Před ošetřením kadeřník vyfotí vlasovou pokožku speciální mikroskopickou kamerou. Je to super pohled do mikrosvěta vlasových kořínků.

Mikroskop je dostatečně výkonný, aby ukázal ucpané folikuly, různé typy nahromadění minerálů a nezdravé stavy pokožky hlavy. 

Poté vlasy umyje a aplikuje sespeciální gel, který do pokožky vtlačí důkladnou masáží. Po 30ti minutách v teplém mikroklimatu je pokožka umyta a dokonale vyčištěna. Její stav se opět sejme mikroskopickou kamerou a vidíte dva snímky - před a po čištění. Je to velmi účinné jako prevence vypadávání vlasů. Jako příprava pokožky pro séra na posílení vlasu a především Head-Lab ošetření umí zmírnit onemocnění pokožky jako je lupénka, seborea a lupy. Je to startér růstu nových vlasů, budič kořínků. 

Jak to pomáhá?   V gelu jsou obsažené účinné látky, které umí do hloubky rozpustit minerálové usazeniny, které v podstatě tlačí na jemné cévy, které vlasovou folikulu utlačují. Tím znemožňují její prokrvení - tudíž výživu. Head-Lab gel účinně vyčistí pokožku i vstupy do folikul, což je vidět při porovnání stavu před a po ošetření.

Procedura trvá poprvé 60 minut a následující už mohou být kratší - podle stavu pokožky.

Pro více informací volejte +420775 888 732

Váš kredit