BlogHAIR

Zpět

Poslední Proměna Petry je tu - jak se Vám líbí?

Připadám si tuctová, nejsem výstřední člověk. Jako malá jsem si nepřipadala hezká, Chybí mi sebevědomí. Teď už je to jiné, ale v době, kdy jsem vyrůstala, rodiče své děti příliš nechválili.   Když mne dnes někdo pochválí, necítím se dobře, stydím se, dokonce se někdy i červenám. Petra má tři děti a říká o sobě, že je vlastně také přísnou maminkou.  Podporu má v manželovi, který věnuje Petře hodně pozornosti a proměna se mu moc líbila.

„Petra má v sobě dvě polohy – smutně -přísnou a něžně-veselou. Jsou to úplné opaky. Ta první poloha je pro ni jako důvěrně známá maska, kterou nosí celý život. Ale Petra taková ve skutečnosti není – sama cítí, že je jiná, myslím, že má trochu strach být sama sebou. Ale tohle má v sobě většina z nás, bojíme se, že nás okolí nepřijme takové, jací jsme, a tak se jednoduše „maskujeme“.

https://vimeo.com/271871998

Nejvíce pomohla změna účesu – stylistka Tereza zesvětlila odstín vlasů jemnou barvou Redken Chromatics a upravila střih do nového Shaggy stylu, který má zázračnou moc – omladí a zněžní jakoukoliv tvář. Samozřejmě je třeba ho individuálně přizpůsobit. Kratší vlasy v ofině přitáhnou pozornost k očím, které má Petra opravdu krásné. Jana Sůvová, profesionální make-up artist, měla tentokrát volnou ruku v líčení. Petře slušelo snad vše, s výraznými rty byly sexy, naopak skvěle vystínované oči podtrhly její něžnost. Spolu s vlnitými vlasy a společenskými šaty připomínala Petra bohyni Afroditu.

Váš kredit