BlogHAIR

Zpět

Velká party Proměn s Deníkem

Proměny pro vás připravili poosmé. I letos jste to prožívali s námi - fandili jste, posílali své hlasy a krásné komentáře.  Přišel čas pogratulovat té, která se vám líbila nejvíce. Na finálovém večeru to moc slušelo všem proměnám, bylo vidět, že si svůj nový vzhled udržují.  

 Proč vlastně změna vzhledu „zahýbe“ i ženskou duší tak hluboce, že může dávat sílu do životních změn, nebo odvahu k zvládnutí těžkého období, či jen návratu k nalezení cesty k sobě sama? Velký vliv na nás má prostředí, ve kterém žijeme a množství úkolů, které jsme si na sebe naložili. Zaměstnáváme svou mysl tím, co je třeba ještě stihnout, a když se večer nakonec zastavíme, zabýváme se hodnocením uplynulého dne, nebo sebe sama. Tím se připravujeme o radost všeho, co je v tu chvíli kolem nás – jednoduše to nevnímáme. Proměny jsou takovým zastavením se a naladěním na sebe. Mají terapeutický účinek a ženy ho prožívají intenzivně – doslova se rozzáří - to je to, co vnímáte z fotografií nejsilněji. Nejde o to, jak dlouho si nový styl udrží. Do konce života už bude vědět, že krása a půvab je její součástí. Proměna se odehraje uvnitř a je na vždy.

Nejvíce hlasů od Vás, čtenářů deníků, dostala Lucie Hanusová z Oseka. Máme radost – proměnu prožívala naplno a sáhla si i hluboko do svých přesvědčení a zvyků. Spolupráce se ženami a hledání stylu, ve kterém se najdou, má smysl. Potkáváme se s lidmi, kteří na sebe tak nějak zapomněli, a cítí, že by rádi našli cestu k sobě. My jim pomůžeme získat chuť a odhodlání. „Při práci na tomto projektu si uvědomuji, že krásu netvoříme, každý člověk má půvab v sobě a stačí ho jen objevit. Jsme průvodci touto cestou, která přivádí člověka ke změnám. Není to jednoduché, na změnu vzhledu reaguje přirozeně okolí, rodina i přátelé.  Někdy se stane, že poprvé slyší o sobě, že má krásné oči, že jí to sluší a že je hezká. Možná tomu nevěříte, podobně jako my, ale věřte mi, stává se to. Takové momenty člověka mění nejvíce“ říká Jana Burdová, autor projektu Proměny.

Fotografu Milanu Stryjovi se podařilo velmi dobře na fotkách zachytit různost osobností jednotlivých žen. Žádný podobně náročný projekt by se neobešel bez spolupráce partnerů a já jim velice děkuji za ceny, které věnovali dámám, které prošli proměnou.  Naším věrným a hlavním partnerem je Redken. Letos věnoval balíček vlasové kosmetiky všem ženám ihned po proměně – tedy mnohem dříve, než přijely na finálový večer. A když jsme jim v pátek upravovali účes, jejich vlasy byly mnohem zdravější, než při proměně :)  

Váš kredit