BlogHAIR

Zpět

Příběh smutné Laury

Laura se do Prahy přistěhovala, když jí bylo osm let. Ve svém životě sbírá zatím více smutku než štěstí. Do Proměn se přihlásila, protože chce změnu – pro sebe. Od mala měla těžké vztahy s muži. Její otec se k ní choval dost tvrdě a Laura si pak volila partnery, kteří s ní zacházeli podobně. Zažila násilí a mnoho dalších traumat. Nakonec se jí podařilo odejít a postavit se na vlastní nohy. Splatila postupně dluhy, které jí po bývalých partnerech zůstaly, vyřešila bydlení, našla si normální práci. Minulost chce už nechat za definitivně sebou. Začít znovu a hlavně jinak. V loni byla poprvé u moře se svou dcerou a těší se na výlet do Londýna – kam poprvé poletí letadlem. Laura našla konečně odvahu ke změnám. Aby se cítila dobře i jako žena, poslala email a fotky do Deníku. Uspěla, prošla proměnou a je z ní „Pretty Woman“ 

Článek v Deníku si přečtěte zde:

Hair stylistka Leona vnímala Lauřinu křehkost a plachost a chtěla, aby celkový vzhled neskrýval tyto přirozené ženské síly. Domluvily se spolu na blond barvě vlasů v zářivě zlatých, teplých odstínech. K modrým očím to funguje až překvapivě dobře. Laura měla poškozené vlasy v délkách, a proto je Lea zkrátila přesně ve stylu „Lob“, která Lauře sedne nejlépe. „Tahle délka je nejen sexy, ale také je vhodná pro vlny, vytvořené kulmou ve stylu Boho.  

„Zesvětlení vlasů jsem provedla tak šetrně, jak jen to šlo, pomalu a jemně, vlasy musí zůstat ve stejné kondici, jako předtím“, prozrazuje Lea.

Výběr šatů v Pietro Filipi byl super. Linda oblékala ženu s postavou, které padne téměř vše. Vybrala růžové šaty, ve kterých vynikla něžnost. Dokonalý světlý kostým dokazuje, že i pánský styl může být ultra ženský. Dlouhá sukně, doplněné jednoduchým černým tričkem a vyčesanými vlasy je styl pro téměř jakoukoliv společenskou událost.

Před objektivem byla Laura nejdříve trochu opatrná. Milan jí zachytil na fotkách přesně takovou, jaká je a co momentálně prožívá. Těžké věci nechat už za sebou a být prostě spokojenou hezkou ženou. Jak dlouho jí proměna vydrží? Laura a její příběh vystihuje podstatu proměny, lépe řečeno žen, které si proměnu přejí. Nečeká, že jí blond vlasy a make-up to zařídí. Dobře ví, že ta pravá proměna se děje uvnitř, trvá dlouho. Zato je však napořád.

 

Tvůrci:

Produkce: Studio Jana Burdová

Photo: Milan Stryja/ www.milanstryja.com

Vlasy: Lea Jonášová/ www.janaburdova.cz

Styling: Linda Radostová/ Pietro Filipi

 

 

 

Váš kredit